Katalog

Kolor
Długość [mm]
Przekrój przewodów [mm2]

Poszukujesz wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach? Chcesz mieć pewność, że wybierając przewód zasilający, okaże się on niezawodny i bezpieczny? Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu. ELCAN to gwarancja jakości produktów oraz krótkiego czasu oczekiwania na zamówiony towar.

Kabel zasilający o wszechstronnym zastosowaniu

W ELCAN.pl jest możliwość zamówienia przewodu zasilającego z wtyczką. Tego typu kabel pasuje do elektronarzędzi oferowanych przez wielu producentów. Są one przeznaczone także do domu, tzn. podłączenia sprzętu AGD oraz RTV.

Oferujemy przewody zasilające o długości 2m. Kable zasilające zostały wyposażone we wtyczkę: płaską/prostą i końcówkę radiową lub wtyczkę prostą/okrągłą zakończoną „koniczynką”.

Kable zasilające są wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne i działanie innych czynników, które mogłyby wpływać negatywnie na ich działanie, uszkodzić sprzęt i urządzenia elektryczne. Są bezpieczne i wysokiej jakości.

Zachęcamy do składania zamówień i zapoznania się z innymi kategoriami produktów proponowanych przez sklep internetowy ELCAN.pl.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów