Katalog

Materiał
Szerokość [mm]
Temperatura zast. [st. C]

Wśród asortymentu elektroinstalacyjnego sklepu ELCAN.pl nie mogło zabraknąć akcesoriów do opasek zaciskowych z tworzywa. Oferujemy różnego rodzaju podstawki do mocowania opasek: samoprzylepne, na wcisk oraz na wkręt. Dzięki szerokiemu wyborowi rozwiązań opaski kablowe można przymocować do niemal każdej powierzchni w warunkach wewnętrznych oraz na zewnątrz budynków. Proponujemy podstawki montażowe do opasek zaciskowych wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego – poliamidu (nylonu 6,6).

Uchwyty do opasek na wcisk, znane również jako kołki montażowe do opasek ułatwią montaż przewodów, rur i kabli. Wystarczy wbić podstawkę w uprzednio wywiercony w ścianie otwór, aby ułatwić sobie prawidłowe i bezpieczne zamocowanie wymienionych elementów instalacji. W ofercie posiadamy także najprostsze elementy mocujące do opasek z mocowaniem klejowym. Umożliwią one przytwierdzenie wiązek kabli do gładkiej powierzchni. Trwałość mocowania zapewnia specjalny przylepiec z taśmy samoprzylepnej (można ją jeszcze zwiększyć, stosując dodatkowo wkręt). W tej kategorii produktów umieściliśmy również podstawki do opasek na wkręt.

Teraz już na pewno wiesz, jakie podstawki montażowe do opasek zaciskowych wybrać. Dodatkowe informacje znajdują się w opisach produktów. Uchwyty do opasek są pakowane po 20 szt.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów