Niezawodne i estetyczne – takie są poliamidowe (nylonowe) opaski zaciskowe dostępne w ofercie producenta artykułów elektroinstalacyjnych ELCAN. Nasze rozpinane i nierozpinane opaski znajdą zastosowanie w wielu branżach, począwszy od przemysłu motoryzacyjnego, przez elektrotechniczny, energetyczny po reklamowy.

Zastosowanie do ich produkcji wysokiej jakości tworzywo sztuczne gwarantuje wytrzymałość opasek i akcesoriów. Poliamidowe opaski mogą być stosowane w temperaturze od -40 do +85 stopni. Najbardziej wytrzymałe są największe zaciski - mają obciążenie na rozciąganie do 80 kg. Opaski z tworzywa występują w kolorze białym i czarnym, przy czym opaski nylonowe rozpinane, wielokrotnego użytku oraz z markerem (miejscem do wpisania lub przyklejenia notatki) są dostępne w kolorze białym.

Oferujemy szeroki wybór rozmiarów. Najmniejszy model ma szerokość 2,5mm i długość 100 mm. Jest przeznaczony do zastosowań precyzyjnych. Natomiast największe opaski zaciskowe o szerokości 9mm i długości 1220mm służą do mocowania np. grubych wiązek kabli. Do wyboru są dwa kolory: biały i czarny, dzięki czemu można zadbać o estetykę efektów pracy lub odróżnić poszczególne mocowania, wykorzystując raz białe, innym razem czarne opaski. Zaciski są sprzedawane w paczkach, najmniejsze po 100 sztuk, większe po 100 lub 50 i największe opaski po 20 sztuk.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 48 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 48 elementów