Opaski zaciskowe przydają się do mocowania różnego rodzaju elementów w wielu sytuacjach.Są niezbędne w pracy elektroinstalatora, pomagając np. utrzymać porządek w plątaninie kabli. W sklepie Elcan.pl znajduje się bogaty wybór opasek i akcesoriów z tworzywa oraz ze stali nierdzewnej.

Opaski kablowe z tworzywa sztucznego

To najtańsza z propozycji. Opaski z tworzywa sprawdzają się doskonale do mocowania przewodów czy też znakowania instalacji elektrycznej. Są przydatne w wielu branżach, zwłaszcza technicznych, wszędzie tam, gdzie szybko, sprawnie i w bezpieczny sposób trzeba spiąć ze sobą kilka elementów.

Opaskę zaciskową należy wybrać, kierując się przede wszystkim grubością wiązki, którą chcemy zacisnąć. Posiadamy opaski poliamidowe (nylonowe) w kolorze białym i czarnym w wielu rozmiarach. Dysponujemy również opaskami z tworzywa rozpinanymi. Polecamy dedykowane do opasek nylonowych różnego rodzaju akcesoria – białe i czarne podstawki samoprzylepne (z taśmą dwustronną), podstawki na wkręt oraz na wcisk w atrakcyjnych cenach.

 

Opaski zaciskowe ze stali nierdzewnej

Tam, gdzie potrzeba trwalszych, bardziej wytrzymałych rozwiązań, lepszym rozwiązaniem będzie opaska stalowa. Wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej gwarantuje, że spięte nią elementy pozostaną na swoim miejscu. Obejmy stalowe są dostępne w kolorze srebrnym.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 80 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 80 elementów